Front-end programavimo kursai

Kas yra Front-end programuotojas?

Front-end programuotojas (vartotojo sąsajos programuotojas) - tai IT specialistas, kuris kuria internetines svetaines, internetines programas bei mobiliąsias programėles. Šie specialistai dirba su JavaScript programavimo kalba, rašo HTML ir CSS kodą.

Ši specialybė viena paklausiausių Lietuvos ir užsienio darbo rinkose. Lietuvos universitetai neruošia Front-end programuotojų, todėl norint tapti jaunesniuoju Front-end programuotoju dažnai užtenka turėti bazines programavimo žinias, bei noro kasdien tobulėti ir domėtis IT technologijomis. Šiuo metu jaučiamas front-end specialistų trūkumas, todėl Lietuvos IT įmonės dažnai samdo pradedančiuosius Front-end programuotojus, bei sudaro palankias sąlygas jiems mokytis ir dirbti.

Dažniausiai pasitaikančios Front-end programuotojų užduotys: sukurti internetinę svetainę, kuri gražiai atrodytų ir gerai veiktų kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose; pakeisti internetinės svetainės stilių ir dizainą.

 • Sudėtingumas Pradedančiajam
 • Trukmė apie 8 savaitės
 • Laiko investicija 8-12 valandų/savaitę
 • Mokomoji medžiaga Anglų
 • Konsultacijos Lietuvių/Anglų
 • Kaina 149 €
 • Garantija 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
Svetainės kurias gali sukurti Front-end programuotojas

Front-end programuotojas gali sukurti tokias svetaines kurios veikia įvairiausiuose prietaisuose: stacionariuose kompiuteriuose, planšetiniuose ar net išmaniuosiuose telefonuose

Kaip mūsų programavimo kursai padės tau gauti Front-end programuotojo darbą?

Mūsų teikiamų Front-end programavimo kursų trukmė yra apie 8 savaitės, jie vyksta internetu. Kiekvieną savaitę susipažinsi su keliomis naujomis temomis ir atliksi susijusias užduotis. Tavo parašytą kodą peržiūrės ir įvertins profesionalus Front-end programuotojas, taip tavo kodas nuo pat pirmų dienų bus pačios aukščiausios kokybės. Norėdamas pasiekti geriausių rezultatų, kiekvieną savaitę turėtum skirti apie 10 valandų savo laiko.

Šių kursų metu tu išmoksi: pagrindinius teorinius programavimo principus bei praktines kodo rašymo subtilybes. Susipažinsi su svarbiausiais programuotojo įrankiais, darbo metodikomis ir patyrusių programuotojų darbo paslaptimis. Mes taip pat išmokysime tave, kaip tinkamai pasirašyti CV ir motyvacinį laišką, ko tikėtis pokalbio dėl darbo metu, kaip tinkamai atsakinėti į klausimus bei pristatyti save. Šias žinias privalu turėti kiekvienam ambicingam front-end programuotojui.

Kokiu principu vyksta šie front-end programavimo kursai?

Kursai vyksta internetu ir visa teorinė medžiagą, užduotys, testai ir video pamokos yra prieinamos prisijungus prie mūsų sistemos. Kursai suskirstyti į keleta pamokų. Kiekvienoje pamokoje pateikiama po kelias svarbiausias Front-end programavimo temas. Norint sėkmingai užbaigti pamoką reikės paskaityti teorijos, peržiūrėti video, bei atlikti praktines užduotis ir testą. Visus, kursų metu iškilusius klausimus, galėsi užduoti mūsų forume arba elektroniniu paštu.

Visas užduotis darysi savarankiškai ir savo parašytą kodą turėsite sukelti į Github.com (tai padaryti išmoksite vienoje iš pamokų). Tavo atliktus darbus peržiūrės ir pakomentuos mokytojai. Šitaip išmoksi rašyti profesionalų kodą.

Kuo ypatingi šie kursai?

Jeigu kada nors bandei savarankiškai išmokti programuoti tai tikriausiai žinai, jog tai padaryti labai sunku. Štai kelios priežastys:

 • Pirmiausia informacijos apie programavimą internete labai daug. Todėl sunku atskirti, kuri informacija yra reikalinga ir kokybiška, labai švaistomas laikas.
 • Susidūrus su problema labai sunku rasti sprendimą. Ypatingai tais atvejais, kai net nežinai, kas tai per problema ir kodėl ji įvyko.
 • Dažnai mokytis vienam tampa nuobodu, todėl norint tęsti mokslus reikia daug motyvacijos.
 • Atlikus visas užduotis ir išmokus teoriją, nesi tikras ar viską padarei teisingai ir be klaidų.

Mūsų Front-end programavimo kursas, išsprendžia visas šias problemas ir dar daugiau. Mūsų pamokų medžiaga yra nauja ir kruopščiai sudaryta iš pačių svarbiausių temų bei įvairių šaltinių. Jeigu kursų metu tau iškiltų klausimų, profesionalus mokytojas tau paaiškins bei padės rasti atsakymus.

Privalumai:

 • Asmeninis mokytojas
 • Kruopščiai atrinktos pamokos
 • Galima mokytis laisvu laiku
 • Įvairios užduotys

Kursai susideda iš šių temų:

1. Bazinis HTML ir CSS

Šioje pamokoje išmoksite bazinius HTML ir CSS elementus bei sukursite savo pirmąją svetainę. Čia taip pat bus gausu praktinių užduočių, kurios padės jums geriau įsiminti teoriją.

2. Javascript, jQuery ir Versijų kontrolė

Šioje pamokoje išmoksite daugybę naujų dalykų, kuriuos privalu žinoti kiekvienam front-end programuotojui. Susipažinsite su Javascript pagrindais bei pagrindinėmis jQuery funkcijomis. Išmoksite kurti CSS3 animacijas. Sužinosite, kaip naudotis versijų kontrolės sistema Git.

3. Responsive web design, Bootstrap ir Chrome developer tools

Ar norite sužinoti, kaip kuriamos svetainės, kurios prisitaiko prie visų ekranų dydžių? Ar norite išmokti valdyti Chrome programuotojo įrankius? Šioje pamokoje jūs išmoksite būtent tai.

4. Kaip rašyti švarų kodą, AJAX

Didžiausias skirtumas tarp mėgėjo ir profesionalaus programuotojo yra jo rašomo kodo kokybė. Šioje pamokoje išmoksite rašyti kodą, kaip profesionalas, bei kurti dinamines užklausas į serverius naudojant AJAX.

5. Design patterns ir Unit testing

Daug problemų programavime yra pasikartojančios, o "Programming patterns" tai laiko patikrinti sprendimai. Šioje pamokoje sužinosite, kaip jie veikia ir kaip teisingai juos pritaikyti. Taip pat išmoksite rašyti funkcinius kodo testus (Unit test).

6. Funkcinis programavimas su JS

Javascript programavimo kalboje teisingas funkcijų ir objektų suvokimas yra privalomas. Todėl šioje pamokoje mes panagrinėsime šias kalbos galimybes.

7. Javascript objektai, funkcijos ir paveldėjimas

Javascript programavimo kalboje geras funkcijų ir objektų suvokimas yra privalomas. Todėl šioje pamokoje mes panagrinėsime šias kalbos galimybes.

8. Agile ir SCRUM, kaip susikurti gerą CV ir kaip elgtis interviu metu

Šioje pamokoje sužinosite, kaip veikia Agile ir SCRUM projektai. Taip pat išmoksite, kaip elgtis pokalbio dėl darbo metu, bei kaip parašyti kokybišką CV.

9. Produktyvumas ir sėkmingos karjeros taisyklės

Šiais laikais vien techninių įgūdžių nepakanka, kad turėtum sėkmingą karjerą. Šioje pamokoje sužinosite apie keletą patikrintų būdų, kaip pagerinti savo ateities perspektyvas IT profesijoje.

10. Baigiamasis projektas

Programavimas geriausiai išmokstamas atliekant praktines užduotis. Baigiamoji užduotis privers Jus perlipti savo dabartinių programavimo žinių ribas!