IT Mokyklos tikslas – sukurti mokymus, kurie būtų kokybiški, leistų greitai ir įdomiai pasiekti užsibrėžtų tikslų bei užvestų ant teisingo kelio pradedantiems IT specialisto karjerą.

Įkūrėjas - GEDIMINAS MIKELĖNAS
Senior Frontend Developer
Turiu 13+ metų patirties kuriant internetines svetaines, mobilias aplikacijas ir kitas įvairias internetines sistemas. Esu dalyvavęs daugybėje interviu su kandidatais į Front-end pozicijas, todėl puikiai žinau, kokio specialisto ieško IT įmonės. Taip pat turiu daug patirties dirbant su pradedančiaisiais programuotojais, ne vienam sėkmingai padėjau įsidarbinti, patekti į apmokamą praktiką bei pradėti asmeninę veiklą. Savo turimą patirtį ir žinias perkėliau į kursus, kad pradedantiesiems būtų lengviau atsirinkti tai kas išties naudinga.
Įkūrėja - GIEDRĖ MIKELĖNĖ
Quality Engineer
Turiu 6+ metus patirties testuojant web svetaines, mobilias aplikacijas bei duombazes. Taip pat turiu nemažai patirties mentoriaujant pradedantiesiems testuotojams. Į IT sektorių atėjau pakeitusi specialybę, todėl puikiai suprantu, koks sudėtingas kelias laukia pradedančiųjų. Atsižvelgdama į tai, siekiu kursus daryti kuo aiškesnius ir išsamesnius.

IT mokyklos mokymais jau pasinaudojo kelios dešimtys žmonių. Didžioji jų dalis dirba IT įmonėse, turi nuosavus verslus arba atlieka apmokamas praktikas.

Šiuo metu siūlome Front-end programavimo ir Programų testavimo specializacijas. Greitu metu kursų įvairovę plėsime.

Jeigu nori sužinoti daugiau apie mūsų mokymus rašykite į info@itmokykla.lt, mielai atsakysime.