Programų testavimo kursai

Kas yra programinės įrangos testuotojas?

Programinės įrangos testuotojas - tai specialistas, kuris tikrina programinės įrangos, aplikacijų ir įvairių IT projektų kokybę. Vienas iš pagrindinių testuotojo darbų tikrinti ir analizuoti dokumentaciją, iš anksto numatyti projekto rizikas, aprašyti testavimo scenarijus, atrasti ir registruoti klaidas bei nuolat siekti aukščiausios kokybės.

IT įmonės dažniausiai ieško jau patyrusių programinės įrangos testuotojų, tačiau Lietuvos universitetai šios specialybės specialistų neruošia. Akivaizdu, kad karjeros siekimas šioje srityje nėra lengvas. Siekdami pakeisti šią situaciją sukūrėme Programų Testuotojo kursą, kuris puikiai tinka pradedantiesiems.

Mūsų siūlomo Programų Testuotojo kurso trukmė apie 8 savaitės. Kursai vyksta internetu. Kiekvieną savaitę tu susipažinsi su nauja tema ir atliksi susijusias užduotis. Tavo atliktas užduotis peržiūrės ir įvertins profesionalus testuotojas. Norėdamas pasiekti geriausių rezultatų, kiekvieną savaitę turėtum skirti apie 10 valandų savo laiko. Šių kursų metu išmoksi: pagrindinius teorinius testavimo principus bei praktinius įgūdžius. Susipažinsi su svarbiausiais testuotojo darbe naudojamais įrankiais, metodikomis bei testavimo subtilybėmis. Mes taip pat išmokysime tave, kaip tinkamai pasirašyti CV ir motyvacinį laišką, ko tikėtis pokalbio dėl darbo metu, kaip tinkamai atsakinėti į klausimus bei pristatyti save. Šias žinias privalu turėti kiekvienam ambicingam Programų Testuotojui.

  • Sudėtingumas Pradedančiajam
  • Trukmė apie 8 savaitės
  • Laiko investicija 8-12 valandų/savaitę
  • Mokomoji medžiaga Lietuvių/Anglų
  • Konsultacijos Lietuvių/Anglų
  • Kaina 109 €
  • Garantija 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
Testuotojai užtikrina kokybę

Programų testuotojai užtikrina programinės įrangos kokybę

Kaip mūsų kursai padės tau gauti Testuotojo darbą?

Šio kurso metu tu gausi: literatūrą, teorinę medžiagą apie testavimą, praktines užduotis, naudingas nuorodas, patikros testus, tarpinius ir baigiamąjį egzaminus, individualias profesionalų konsultacijas, jų pagalbą bei užduočių peržiūrą. Taip pat pakonsultuosime, kaip pasirašyti gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką, bei pasiruošti pokalbiui dėl darbo. Studijuodamas mūsų IT Mokykloje visada būsi prižiūrimas profesionalių mokytojų, todėl tavo pastangų ir mūsų pagalbos dėka, greičiau įgyvendinsime užsibrėžtus tikslus bei pasieksime norimų rezultatų.

Mūsų kursai paremti ISTQB mokymų medžiaga, todėl baiges šiuos kursus galėsi žymiai lengviau išsilaikyti šį populiarų sertifikatą.

Kursai susideda iš šių temų:

1. Įžanga apie testavimą

Šioje pamokoje sužinosi kas yra testavimas ir kodėl jis svarbus siekiant kokybės.

2. Testavimo procesas bei populiariausi aplikacijų komponentai

Šioje pamokoje sužinosi apie testavimo proceso eigą. Taip pat išmoksi atskirti dažniausiai sistemose naudojamus komponentus ir numatyti galimas jų klaidas.

3. Testavimo lygiai

Šioje pamokoje sužinosi kokie būna testavimo lygiai ir kaip juos atpažinti.

4. Testavimo tipai

Ši pamoka skirta išmokti ir atpažinti skirtingus testavimo tipus.

5. Black-box testavimas

Baigęs šią pamoką žinosi apie skirtingas Black-box testavimo technikas, bei sugebėsi jas pritaikyti testavimo veikloje.

6. White-box testavimas ir testavimo psichologija

Šioje pamokoje išmoksi White-box testavimo technikų, bei sužinosi, koks svarbus psichologinis pasiruošimas testuotojo darbe.

7. Testavimo scenarijai, klaidų registravimas ir produkto rizikos

Sužinosi kokią struktūrą naudoti rašant testavimo scenarijus, kaip registruoti surastas klaidas bei atskirti galimas projekto rizikas.

8. Agile, Scrum ir versijų kontrolė

Išmoksi, kaip veikia Agile ir Scrum projektai, bei išbandysi populiarius IT specialistų naudojamus įrankius.

9. CV rašymas ir pasiruošimas darbo pokalbiui

Šioje pamokoje sužinosi, kaip parašyti tinkamą CV, bei kaip elgtis pokalbio dėl darbo metu.

10. Automatinis testavimas ir Selenium IDE

Šioje pamokoje sužinosi apie automatinio testavimo naudą, bei išmėginsi testavimo scenarijų automatizavimą.